27. mája 2016 naši chlapci spolu so študentmi gymnázia odohrali unifikované futbalové zápasy na ihrisku v Dolných Kočkovciach. Do turnaja sa zapojili štyri družstvá: Bytča, Trenčín, Považská Bystrica a Púchov. Všetci hráči podali kvalitný športový výkon. Náš brankár Armand Baláž získal ocenenie „Najlepší brankár“. Rozhodujúci zápas sme odohrali s tímom z Považskej Bystrice. V prvom polčase sme vyhrávali 2:0, ak by sme si boli udržali toto skóre, skončili by sme na 1.mieste. Druhý polčas však zmenil poradie. Dostali sme gól, tým sme sa posunuli na 2.miesto a rozhodujúcim skóre 2:2 sme celkovo skončili na 3.mieste.

Poradie:

1.miesto – Považská Bystrica, 2.miesto – Trenčín, 3.miesto – Bytča, 4.miesto – Púchov.