01.07.2021 – 09.07.2021

Pozývame kamarátov do rozprávkovej krajiny plnej detských snov a zábavy, kde sa bude fantázia prelínať so skutočnosťou. Kto by nechcel nájsť skutočný poklad? Minulý školský rok sme to v letnej škole nemali vôbec jednoduché. Mysleli sme si, že nám poklad ukryl drak, ktorý sa nachádza v studni pri Bytčianskom zámku. Časť pokladu deti našli pomocou indícií u pani riaditeľky, no zvyšná polovica sa nikde nenašla. Preto sa tento rok opäť premeníme na pátračov a vydáme sa na dobrodružnú cestu plnú prekvapení, ktorá nás pri ceste za strateným pokladom určite čaká.

Rozhodli sme sa, že to tento rok nenecháme len tak. Na pomoc si zavoláme policajtov, ktorí presne vedia, ako sa hľadajú stratené veci.

Ak by bol poklad na neprístupnom mieste, veríme, že si s cestou k nemu hravo poradia hasiči.

Autobus nám pomôže prekonať ďalekú cestu do Papradna na Kolibu, kde nám možno zvieratká pošepnú, kde by sa mohol poklad ukrývať.

Najviac pokladov sa skrýva v hradoch, možno aj ten náš bude ukrytý práve v tom našom skákacom hrade.

Vo Westernovom mestečku v Rašove sa z nás stanú kovboji a priučíme sa tam rôznym zručnostiam, ktoré nám pomôžu prekonať prekážky na ceste za pokladom.

Naši kamaráti Pali a Pali nám prídu zahrať a zaspievať, aby sme načerpali veľa nových síl pri náročnej a dobrodružnej ceste.

Veríme, že spoločne zažijeme nezabudnuteľných šesť dní. Dni, počas ktorých sa bude úsmev, radosť, dobrodružstvo a poznanie rozdávať medzi deti každý deň.

Na všetkých sa veľmi tešia Vaše pani učiteľky, asistentky a vychovávateľky SŠI v Bytči. 

Mgr. Mária Holáčiková