Voľné pracovné miesto

Riaditeľka Spojenej školy internátnej, Mičurova 364/1, Bytča ponúka voľné pracovné miesto v organizačnej súčasti školy (školský internát) na pozícii pomocný/á  vychovávateľ/ka.
Požiadavky na vzdelanie: úplné stredné odborné vzdelanie v odbore vychovávateľstvo alebo úplné stredné odborné zdravotnícke vzdelanie – zdravotná sestra. Prax požadovaná. Nástup od 01. septembra 2017.
Žiadosti zasielajte do 15.06.2017 na adresu školy, prípadne e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Info na č. tel. 0911 55 33 21

Slávnostné otvorenie školského roka

Slávnostné otvorenie školského roka 2016/2017 sa bude konať dňa 05.09.2016 o 8,30 h v hlavnej budove školy. Žiaci, ktorí budú ubytovaní v školskom internáte, si so sebou prinesú všetky veci, potrebné na pobyt v internáte.

Podporte náš projekt

Naša škola sa zapojila do výzvy na podávanie projektu Nadácii Pontis - Darca.sk, kde sme vypracovali projekt s názvom Malý farmárik.  Projekt  je zaradený do trojice najúspešnejších. Na to, aby sme získali podporu z Nadácie TESCO, potrebujeme Váš hlas.

Nakúpte v TESCU medzi 11. májom a 7. júnom  a pri každom nákupe dostanete žetón, ktorý môžete použiť na hlasovanie za miestny projekt, ktorý sa vám páči a bude prospešný pre okolie, v ktorom žijete.

ĎAKUJEME!

Viac informácií na www.tesco.sk/pomahame