Vianoce... keď nám v ušiach zaznie toto slovo, všetci si predstavíme sneh, koláče, stromček, koledy, darčeky... Toto obdobie je kúzelné. Aj keď má človek 30, 40 či 60 rokov, vianočný  čas ho presvedčí, že vo vnútri mu stále horí plameň detskej radosti. A preto sme sa pokúsili spoločne zastaviť čas dňa 19.12. a znovu sa vrátili do detstva, cez vianočné piesne, vinše, detské tance a divadielka, ktoré si spolu s učiteľmi pre rodičov a hostí pripravili deti a žiaci našej školy. Akoby šibnutím čarovného prútika sme si oprášili spomienky, kedy sme vonku stavali snehuliakov, užívali si zimné radovánky a tancovali s vločkami. Vianočný program detí a žiakov nám ukázal pravý zmysel Vianoc. Je o tom, aby sme sa s láskou pozreli jeden na druhého pri vianočnom stole, že sa držíme za ruky a povieme si  vrúcne slová, že nám pohľad na vianočný stromček vyčarí úsmev na tvári, a detský smiech nám  naplní srdcia radosťou a spokojnosťou... tieto momenty nám nikto nezoberie, pretože sú len naše.

Mgr. Linda Cigániková

Slávnostné otvorenie školského roka 2016/2017 sa bude konať dňa 05.09.2016 o 8,30 h v hlavnej budove školy. Žiaci, ktorí budú ubytovaní v školskom internáte, si so sebou prinesú všetky veci, potrebné na pobyt v internáte.

Naša škola sa zapojila do výzvy na podávanie projektu Nadácii Pontis - Darca.sk, kde sme vypracovali projekt s názvom Malý farmárik.  Projekt  je zaradený do trojice najúspešnejších. Na to, aby sme získali podporu z Nadácie TESCO, potrebujeme Váš hlas.

Nakúpte v TESCU medzi 11. májom a 7. júnom  a pri každom nákupe dostanete žetón, ktorý môžete použiť na hlasovanie za miestny projekt, ktorý sa vám páči a bude prospešný pre okolie, v ktorom žijete.

ĎAKUJEME!

Viac informácií na www.tesco.sk/pomahame