UF deviataci 2021Včera ste merali 110 a dnes 180. Nedávno ste nastúpili do prvého ročníka a dnes ste ukončili deviaty ročník. Áno, všetko má svoj začiatok  aj koniec. Bolo že to plaču, otáľania, nervov a stresu pokiaľ sa zo žiačika vykresal žiak. Avšak za všetkým tým je potrebné vidieť nezávideniahodnú snahu pedagógov, ktorí to neberú ako prácu, ale ako poslanie.

Deväť rokov ubehlo ako voda a každému z nás ostanú spomienky len na príjemné a pekné chvíle strávené v školských laviciach, na školských výletoch a pri úspešnej reprezentácii školy. Posledný, nezabudnuteľný výlet na Štrbskom Plese a jeho fotky sú toho dôkazom. Foto tu.

A aký by to bol záver deviateho ročníka, keby sme neostali spať v školských priestoroch. V tento deň deviataci prichystali príjemné posedenie, kde si uctili pani riaditeľku, pani zástupkyňu, triedneho učiteľa a pedagógov, s ktorými prichádzali najviac do kontaktu. V predvečer tohto skvelého dňa sa odohrala zápletka, ktorú sme všetci prežívali so stiahnutým hrdlom a žalúdkom. Nakoniec sa všetko vysvetlilo a zábava mohla pokračovať ďalej. Foto tu.

Posledné deviatacké - Ďakujeme! odznelo od žiakov v deň vydávania vysvedčení, a či sme chceli alebo nie, sem tam vyhŕkli aj slzy a slzičky. Foto tu.

Majko, Patrik, Erik, Silvia, Mirko a Aďko, prajeme Vám, aby ste boli dobrí a úctiví ľudia, aby ste nezabudli na svoju školu a hlavne svojich pedagógov, ktorí Vám dali kus svojho života.

         Motto: Odovzdaj toľko radosti a šťastia, koľko dokážeš prijať...   JA

                                                                                                                Ing. Pavol Bilas, triedny učiteľ