Naši žiaci reprezentovali školu na podujatí Špeciálnych olympiád v atletike na atletickom štadióne TUKE v Košiciach. Prvý deň, 09.06.2021, absolvovali registráciu. Po nej sme si išli pozrieť historické centrum Košíc. Druhý deň sa z našich žiakov stali úspešní atléti, ktorí súťažili v behu na 25m, 50m, 100m a 200m, vo vrhu guľou a skoku do výšky. Každý z nich si odniesol medailu spojenú s neopakovateľným športovým zážitkom. Zlatú medailu si vybojoval v behu na 25m a 50m Ivan Stolár. Dievčatá Nikola Dudíková a Lea Sopóciová zo štafety 4x100m sa taktiež mohli popýšiť zlatou medailou. V skoku do výšky doniesla zlato Lea Sopóciová. Striebornú medailu vybojovala vo vrhu guľou Nikola Dudíková. Bronzová medaila sa ušla Lei Sopóciovej z behu na 200m. Štvrté miesto obsadila v behu na 100m Nikola Dudíková a v štafete 4x100m Ivan Stolár.

Všetkým pretekárom srdečne blahoželám a prajeme im ešte veľa úspechov pri ďalšej reprezentácii našej školy.                                 

https://specialolympics.sk/hromadne-podujatie-specialnych-olympiad-slovensko-v-atletike-10-6-2021-kosice/?%3E

                             Mgr. Ivana Janošíková