Ako plesknutím čarovného prútika sme našu triedu zmenili na rozprávkovú krajinu. Odrazu sme sa ocitli vo svete splnených prianí, kedy sa na chvíľu môže stať každý tým, čím chce. Žiaci sa zmenili na batmanov, čarodejníkov, šašov, princezné a iné rozprávkové postavičky. Aj napriek všetkým hygienickým opatreniam a nariadeniam si žiaci užili krásne chvíle plné zábavy a šantenia. V týchto ťažkých časoch sa nám podarilo vytvoriť jeden zázračný rozprávkový svet plný fantázie a hlavne úsmevu.

 

 

 

 

Dnes sme naše školské učenie,

zmenili na karnevalové šantenie.

A že to bola riadna paráda,

smiechom sa nám dvíhala nálada.

 

V triede sa odrazu všetko zmenilo

a v rozprávkovej ríši sa žiakom páčilo.

Na matematiku k nám zavítala lienka,

na písanie zas krásna Snehulienka.

 

Verte, že sme to riadne roztočili

a úsmev sme všetkým vyčarili.

Veríme, že o rok zase,

zažijeme karneval v plnej kráse.

 

                                                                                        Mgr. Mária Holáčiková