UF 4 bojDňa 24. 05 .2022 sa v Púchove konala oblastná súťaž špeciálnych olympiád žiakov a žiačok v atletickom štvorboji. Žiaci z ôsmich špeciálnych škôl si pomerali sily v štyroch disciplínach: 60m beh, hod kriketovou loptičkou/starší - hod granátom, skok do diaľky z miesta a beh na 200m. Našu školu reprezentovali šikovní atléti: Kotlár Erik, 3. ročník, Holešová Nikola, 4. ročník, Minárik Peter, 5. ročník, Martinková Vanesa, 6. ročník, Štruml Branislav, 6. ročník a Motl Filip, 7. ročník. Gratulujeme všetkým žiakom, ktorí predviedli skutočne výborné športové výkony. Nikolka Holešová sa umiestnila na krásnom prvom mieste a ako jediná získala plný počet bodov vo všetkých disciplínach, za čo si prebrala odmenu, ktorou bolo ocenenie najlepšej atlétky súťaže. Víťazke srdečne blahoželáme a prajeme jej i ostatným ešte veľa úspechov v ďalších športových súťažiach. Naše veľké ďakujem patrí spoločnosti WIN,s.r.o. - NUTREND, ktorá darovala našim žiakov fľaše na vodu.  Deti takto dodržiavali pitný režim, ktorý je počas športovania veľmi dôležitý.

Mgr. Valéria Kuceljová, Mgr. Ivana Janošíková